Пошукове просування сайтів

Відвідувачі з пошукових систем

Пошукове просування сайту або SEO (Search Engine Optimization) – це інструмент приведення на сайт потенційних клієнтів – людей, які використовують Google для пошуку товарів або послуг, які пропонує сайт.

Кінцевою ж метою просування є збільшення продажів через сайт за рахунок  залучення на нього нових клієнтів.

Типові пакети послуг: SEO-аудит

SEO-аудит – первинний аналіз сайту Замовника на предмет його здатності конкурувати з найближчим оточенням, що включає в себе прикладні рекомендації щодо покращення відвідуваності сайту з пошукових систем.

2

Вартість – 6 тис. грн.
Переваги для Замовника: найкращий крок для людини, що не знає не лише з чого почати, але й чи варто починати саме з таким сайтом?
Нерідко власники сайтів недостатньо усвідомлюють всі чинники конкуренції інтернет-ресурсів. Тому первинний аудит, що дозволяє не лише оцінити ризики інвестицій в сайт, але й зрозуміти масштаби необхідної модернізації, найчастіше виправдовує себе на всі 100%.

Типові пакети послуг: пошукове просування «під ключ»

Пошукове просування «під ключ» – всю безпосередню роботу з просування сайту виконують фахівці агенції. За необхідності виконується робота з модернізації функціоналу сайту та його дизайну (для цього залучаються додаткові спеціалісти з web-програмування та web-дизайну). Дії щодо зміни логіки роботі сайту та його дизайну обов’язково узгоджуються з Замовником.

3

Вартість – від 8 тис. грн./міс.
Переваги для Замовника: мінімальне залучення до самого процесу просування (обмежене лише необхідністю надати агенції необхідну інформацію та узгодити план дій та умови виконання).

Типові пакети послуг: пошукове просування «консалтинг +»

Пошукове просування «консалтинг +» – фахівці агенції надають замовнику всю інформацію щодо дій з просування сайту у вигляді інструкції для реалізації, а саме запровадження виконують відповідальні особи з боку Замовника.
Наприклад, фахівці агенції після аналізу сайту Замовника видають рекомендації щодо зміни формування адрес сторінок сайту та основних мета тегів сторінок (заголовки, підзаголовки та ін.); відповідальний менеджер з боку Замовника вносить необхідні зміни на сайт.

4

Вартість – від 5 тис. грн./міс.
Переваги для Замовника: економія бюджету за рахунок залучення власних співробітників, що можуть виконати певний фронт робіт згідно отриманих інструкцій.

Типові пакети послуг: SEO-проектування

SEO-проектування – спосіб розпочати просування сайту ще в процесі його створення. Досить часто на етапі розробки сайту Замовник не замислюється над питанням чи буде його сайт відповідати вимогам конкурентного середовища щоб бути успішним?
Наприклад, «робоча» структура каталогу Замовника, яку реалізують на сайті, не відповідає існуючому попиту користувачів мережі. Внаслідок, сайт, який ще навіть не встигли ввести в експлуатацію, доводиться відразу переробляти для покращення його конкурентних властивостей. Щоб не стикатися з такими «сюрпризами» ми пропонуємо врахувати всі вимоги пошукових систем та очікування потенційних клієнтів ще на етапі проектування структури та функціоналу сайту.

5

Вартість – від 7 тис. грн.
Переваги для Замовника: ви можете бути впевненими, що сайт, який створюється відповідно до технічного завдання, цілком відповідатиме вимогам ринку та пошукових систем як основних джерел цільового трафіку.

Непакетні послуги

Якщо ви не знаєте з чого почати, але маєте плани використовувати пошукові системи для отримання нових клієнтів, звертайтеся до нас за консультацією та отримайте рекомендації фахівців, що одними з перших в Україні розпочали це робити для успіху своїх клієнтів.

6

Відповідно до вашої потреби ми можемо запропонувати декілька варіантів співробітництва, де врахуємо індивідуальні особливості вашої бізнес-задачі.

На який результат можна розраховувати?

7

8

9

10

11

Як ми все це робимо: завдання і цілі SEO -кампанії

12

Послідовність робіт

13

Від чого залежить вартість SEO-послуг?

Вартість послуг з просування сайту в більшості випадків складається з:

  • вартості робіт фахівців, що працюють над проектом14
  • бюджету на link-оптимізацію15

Вартість роботи фахівців залежить від видів роботи, яку необхідно виконати, та її трудомісткості. Фронт робіт залежить від стану сайту в порівнянні з конкурентним середовищем та умов задачі Замовника.

Бюджет на link-оптимізацію залежить від обраної стратегії нарощування зовнішньої link-маси (типів посилань та темпів їх розміщення на зовнішніх ресурсах).

В окремих випадках може виникнути потреба в використанні специфічних нетипових інструментів для вирішення деяких задач Замовника, або в придбанні в зовнішніх джерел деякої спеціалізованої інформації з тією ж метою. Необхідність таких дій та кошторис завжди обговорюються з Замовником попередньо.